Aydınlar Restoran Görkemli Bir Açılış İle Hizmete girdi.
  09.04.2011
  4079 okunma
  0 yorum
  KÜLTÜR
  Bu haberi yazdır
  Bu haberi arkadaşına gönder
         

Aydınlar Restoran Görkemli Bir Açılış İle Hizmete girdi. Açılışa Vali Ufuk Erden, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Osman Uçar, Ağır Ceza Reisi İsmail Âdemoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Müfit Göçen, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, Milletvekili Aday Adayları ve davetli topluluğu katıldı.

 Aydınlar Restoran Görkemli Bir Açılış İle Hizmete girdi.

 

 Aydınlar Restoran Görkemli Bir Açılış İle Hizmete girdi. Açılışa Vali Ufuk Erden, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Osman Uçar, Ağır Ceza Reisi İsmail Âdemoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Müfit Göçen, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, Milletvekili Aday Adayları ve davetli topluluğu katıldı. Çok sayıda katılımın gözlendiği açılışta konuşmayı Aydınlar Restoran Sahibi Adnan Aydın yaptı. Aydın, bol çeşit ile Kırşehir halkının hizmetine girdik kaliteden ödün vermeden hizmet etmeye devam edeceğiz dedi. Dualar eşliğinde açılan Restoran 3 kattan oluşuyor. Kırşehir yemek kültürü ile bezenmiş Restoranı görmeden karar vermeyin. Bizde Kırşehir Postası Gazetesi olarak Adnan Aydın’a bol kazançlar diliyoruz.     

Yorum Ekle

Söz Sizde, yorumunuzu paylaşın !


» İlgili Başlıklar
DÖVİZ KURLARI
Flash Player Yüklü Değil !
Güncel Anket bulunamadı.
kırşehir
Yeniliklerinden haberdar olmak için,
 E-Posta adresinizi giriniz.
 
EKLE       ÇIKAR
RSS | KÜNYE
© 2011 - 2014 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz
habersitesial.com,haber sistemi,haber sitesi, haber sitesi al, sitekur,habesitesial, habersistemi,haber sitesi tasarımı,haber sitesi kurmak,haber sitesi template,profesyonel haber sitesi, haber siteleri, habersitesi, haber sitesi kur, haber scripti,haber sitesi yazılımı